Děkujeme všem rodičům a dětem nejen za včerejší příjemné odpoledne, ale také za celý školní rok, za dobrou spolupráci a hezké vztahy. Moc nás těší vaše pozitivní zpětná vazba, velmi si vážíme toho, že jste v naší školce spokojení vy i vaše děti.
Školní rok končí 26.6. Od 29.6. budou přihlášené děti ve třídě Tučňák a Kuřátka (rozpis bude na dveřích). Od 1. července se budou všechny prostory školy postupně malovat, omlouváme se tedy za případné komplikace a zhoršené estetické prostředí.
Rozdělení dětí do tříd dostanete zprávou na konci srpna. Všem vám přejeme krásné a pohodové prázdniny a budeme se na všechny těšit zase 1. září.
MŠ SLUNÍČKO